Licznik odwiedzin

 

A A A

o mnie

 

  • Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w zakresie Żywienia Człowieka na Wydziale Nauk o Żywności oraz Studium Pedagogicznego.
  • Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w zakresie Dietetyka i Planowanie Żywienia - Studia Podyplomowe na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu


      Zagadnienia związane ze zdrowym oraz racjonalnym odżywianiem stały się moim hobby. W pracy zawodowej zależy mi przede wszystkim na sukcesie ludzi, którym pomagam w dążeniu do zamierzonych celów. Jako doradca żywieniowy staram się w prosty i zrozumiały sposób uczy jak zmieniać nawyki żywieniowe, odpowiednio komponować dietę. 

      Prowadzę również edukację prozdrowotną – szkolenia, spotkania informacyjne i pogadanki z zakresu zdrowego żywienia zarówno dla dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych np. Rady Pedagogiczne czy spotkania w Klubie Seniora w ramach Uniwersytetu III Wieku. Jestem osobą otwartą na ludzi ich problemy, a pomoc im w zakresie żywienia sprawia mi wiele satysfakcji. Moim celem jest ciągłe zdobywanie wiedzy na temat zdrowego stylu życia oraz rozpowszechnianie jej wśród swoich pacjentów i motywowanie ich do jej wykorzystywania.